Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.
Celem jednodniowego szkolenia jest podniesienie świadomości użytkowników systemów automatyki w zakresie cyberbezpieczeństwa. Uczestnicy poznają typowe podatności systemów, sposoby ich identyfikacji oraz zmniejszania powierzchni ataku dostępnej dla cyberprzestępców. Szkolenie to wskazuje standardy wspomagające proces implementacji systemu bezpieczeństwa ze szczególnym naciskiem na standardy grupy IEC 62443. Poza zagadnieniami formalnymi uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z przykładami implementacji systemu bezpieczeństwa zgodnego z koncepcją Defense in depth. Spora dawka wiedzy, podana w skondensowany sposób, z pewnością pozwoli na ocenę systemów zarządzanych przez uczestników pod kątem cyberbezpieczeństwa i świadome zainicjowanie procesu zwiększenia bezpieczeństwa tych systemów.
Szkolenie polecam wszystkim zaczynającym przygodę z cyber.Artur, Projektant uczestnik szkolenia WPROWADZENIE DO CYBERBEZPIECZEŃSTWA
Szkolenie merytoryczne. Wykonane przez profesjonalistę, a nie tylko teoretyka - tego oczekiwałem.Daniel, CSV Expert uczestnik szkolenia WPROWADZENIE DO CYBERBEZPIECZEŃSTWA
Polecam szkolenie.Dariusz, Specjalista Informatyk uczestnik szkolenia WPROWADZENIE DO CYBERBEZPIECZEŃSTWA
Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny. Bardzo cenię duże doświadczenie i wiedzę prowadzącego. Szkolenie godne polecenia.Mariusz, uczestnik szkolenia WPROWADZENIE DO CYBERBEZPIECZEŃSTWA
Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Dziękuję.Grzegorz, Technik Automatyk, cyber uczestnik szkolenia WPROWADZENIE DO CYBERBEZPIECZEŃSTWA
Pierwszy raz w INTEX? Zapisz się na to szkolenie, a otrzymasz 25% rabatu na swój pierwszy kurs. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2024r.
09:00-15:00
Ogólna znajomość systemów automatyki, wskazana znajomość zagadnień sieciowych
Celem tego jednodniowego szkolenia jest przybliżenie specyfiki systemów automatyki przemysłowej administratorom systemów IT, którzy w swych zadaniach odpowiadają za cyberbezpieczeństwo systemów OT.
TAP Ethernet 1G to kompaktowy interfejs przeznaczony do zabudowy na szynie 35mm pozwalający na nasłuchiwanie ruchu w wybranym połączeniu w sieci Ethernet.
TAP Ethernet 10/100 to kompaktowy interfejs przeznaczony do zabudowy na szynie 35mm pozwalający na nasłuchiwanie ruchu w wybranym połączeniu w sieci Ethernet.
Zestaw o funkcjonalności identycznej jak PROCENTEC Atlas rozszerzony o możliwość́ stałego monitorowania na poziomie protokołu systemów wykorzystujących EtherNet/IP.
Zestaw o funkcjonalności identycznej jak PROCENTEC Atlas rozszerzony o możliwość stałego monitorowania sieci PROFINET.
Anybus Mercury to unikalne na rynku narzędzie diagnostyczne przeznaczone dla sieci PROFIBUS oraz Ethernet. Dzięki mobilnej formie oraz intuicyjnemu interfejsowi oprogramowania OSIRIS narzędzie to...
Anybus Atlas2 zwiększa czytelność konfiguracji przemysłowej sieci Ethernet jednocześnie umożliwiając jej efektywną diagnostykę i nadzorowanie.
ProfiShark 100M przeznaczony jest do nasłuchiwania ruchu zarówno w standardowych jak i w przemysłowych sieciach Ethernet pracujących w trybie czasu rzeczywistego. ProfiShark 100M jest...
SignalTEK NT to miernik kwalifikujący umożliwiający testowanie oraz pomiar wydajności zarówno miedzianych jak i światłowodowych kabli dla sieci Ethernet.
Podejmij działania zanim problemy w sieci wpłyną na Twój pracujący system. Zamów nasz audyt, podczas którego sprawdzimy poprawności wykonania oraz zlokalizujemy usterki w Twojej sieci PROFINET / Industrial Ethernet.
Efektywna diagnostyka sieci i usuwanie błędów wymaga doświadczenia, specjalistycznych umiejętności i dedykowanego wyposażenia. Masz problem ze swoją siecią? Skontaktuj się z nami.
W czasie webinara omówione zostały podstawowe cechy rozwiązania Ethernet APL jego wykorzystania w systemach PROFINET, a także nowe funkcje jakie oferują urządzenia obiektowe wyposażone w ten interfejs.
Webinar omawia tematykę bezpieczeństwa systemów PROFINET pod kątem właściwości protokołu, nowych funkcjonalności wspierających bezpieczeństwo tych systemów, a także wytycznych w zakresie projektowania i budowy systemów PROFINET
Webinar ten omawia tematy związane z monitorowaniem przemysłowych sieci Ethernet pod kątem wsparcia w zakresie diagnostyki problemów w tej sieci, sprawdzania jej bieżącej kondycji i wreszcie detekcji potencjalnych incydentów cyberbezpieczeństwa.
W trakcie tego webinara omówione zostały najczęściej występujące w systemach automatyki podatności cyber oraz możliwe konsekwencje ich wykorzystania. Dowiesz się także jak podejść do projektu budowy kompletnego systemu cyberbezpieczeństwa dla OT oraz gdzie szukać wskazówek w tym zakresie.
Obejrzyj ten webinar jeśli chcesz wiedzieć jakie podjąć działania, których celem będzie zagwarantowanie dyspozycyjności i ciągłości działania wykorzystywanych systemów automatyki m.in. poprzez osiągnięcie wymaganego poziomu cyberbezpieczeństwa.
Obejrzyj ten webinar jeśli interesuje Cię odpowiedź na pytania: Nasłuchiwanie ruchu w sieci PROFINET/ETHERNET – kiedy i w jakim celu? PortMirroring – co to takiego? Czym jest TAP i jak działa? Różnice pomiędzy TAP a SPAN port. Długookresowa rejestracja ruchu w sieci Ethernet.
Obejrzyj ten webinar jeśli interesuje Cię: Czym jest audyt PROFINET i na co zwracać uwagę. Diagnozowanie PROFINET na poziomie warstwy fizycznej. Dokonywanie pomiarów na poziomie warstwy fizycznej. Jak odczytywać informacje diagnostyczne z urządzeń.
Nasi eksperci chętnie udzielają wsparcia i konsultacji w ramach Twojego konkretnego projektu we wszystkich obszarach naszej kompetencji.
Stosujemy system zarządzania zgodnie z PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie projektowania i organizacji szkoleń z zakresu automatyki przemysłowej
Strona www.intex.com.pl, na której się znajdujesz korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.