Przepraszamy za niedogodność. Ta rozdzielczość nie jest aktualnie obsługiwana. Obróć swój telefon, aby poprawnie wyświetlić stronę.
Filtruj według kategorii:
W INTEX wiemy jak pozyskać ponad 20 tys. zł dofinansowania na szkolenia techniczne dla Twojego pracownika. Jeśli chcesz rozwijać swoją kadrę z 80% dofinansowaniem do szkoleń – trafiłeś w dobre miejsce. Sprawdzimy możliwości, wypełnimy wnioski, podpowiemy jak zmaksymalizować Twoje szanse na pozyskanie pełnej puli. Zaufaj nam, znamy się na tym.
Warto już teraz wybrać szkolenia, by później tylko czekać na termin przyjmowania wniosków. Nie przejmuj się – jeśli jesteś naszym subskrybentem poinformujemy Cię o terminie naboru w Twoim mieście na czas.
Tegoroczne rozdanie jest dla przedsiębiorstw przemysłowych wyjątkowo korzystne, bowiem pula środków wynosi prawie 420 milionów złotych, co stanowi wzrost o ponad 120 milionów względem roku ubiegłego, a same priorytety idealnie wpisują się w potrzeby sektora.
Finansowane są:
Wzorem lat poprzednich utrzymane zostały priorytety z puli zawodów deficytowych, wdrożenia nowych procesów, technologii i narzędzi pracy oraz wzmacnianie umiejętności cyfrowych. To te priorytety będą ponownie stanowić podstawę do starania się o fundusze przez firmy produkcyjne w całym kraju w obszarze szkoleń inżynierskich i technicznych.
Łącznie pozyskaliśmy ponad 11 milionów złotych dla naszych Klientów. W 2024 roku 83% złożonych przez naszych klientów wniosków kończy się decyzją pozytywną.
Wiemy, że uzupełnienie wszystkich formalności może być wyzwaniem, dlatego też aby wypełnienie wniosku było szybkie i proste, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, opracowaliśmy specjalny poradnik „Jak wypełnić wniosek do KFS”.
Jeśli jesteś zainteresowany złożeniem wniosku z naszą nieodpłatną pomocą – zapraszamy do kontaktu pod numerem 664 441 925.
Cieszymy się, że możemy podzielić się historią naszej współpracy z firmą ERKO Sp. z o.o. sp. k., liderem w produkcji końcówek i złączek kablowych. Dzięki naszej pomocy ERKO uzyskało ponad 50 tysięcy złotych dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na specjalistyczne szkolenia dla trzech pracowników! 🎉
Zakres szkoleń obejmował:
💡 OPC TIA
Dlaczego to takie ważne?
Dzięki dofinansowaniu ERKO rozwija swoją kadrę inżynierską, inwestując w przyszłość firmy i podnosząc kompetencje zespołu. Wspólnie pokazaliśmy, że wsparcie z KFS to realna szansa na rozwój dla firm z sektora przemysłowego.
Dofinansowanie z KFS – jak działa?
INTEX pomaga swoim klientom w uzyskaniu nawet 80% wsparcia na szkolenia!
W 2024 roku 83% wniosków złożonych z naszą pomocą zakończyło się sukcesem!
Wybrane priorytety KFS na 2025 rok – idealne dla przemysłu:
Efekt?
Firmy takie jak ERKO zyskują nie tylko nowe kompetencje, ale także finansowe wsparcie, które pozwala im skutecznie inwestować w rozwój pracowników i utrzymywać przewagę konkurencyjną.
Nie czekaj! Skorzystaj z możliwości, jakie daje Krajowy Fundusz Szkoleniowy. 📞 Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepsze szkolenie i przejść przez cały proces aplikacji.
Pamiętaj, że nabór z puli głównej odbywa się tylko raz do roku. Zazwyczaj nabory pojawiają się w pierwszym kwartale roku. 80% dofinansowaniu podlegają wszystkie szkolenia z naszej oferty. Jeśli tak jak my uważasz, że Twój budżet szkoleniowy zasługuje na spektakularne oszczędności to skontaktuj się z nami!
👉 Pobierz Katalog szkoleń
Jesienią 2024 rozpoczął się proces wycofywania pierwszych modeli Paneli SIMATIC HMI serii Comfort. Przyszłość tej technologii należy do ich następcy – paneli serii UNIFIED Comfort pozwalających na zaimplementowanie innowacyjnych rozwiązań HMI. Kwestią czasu jest kiedy pojawi się w Twoim środowisku pracy.
Jesteś użytkownikiem paneli serii Comfort i jesteś ciekaw jak przebiega migracja projektu do nowego systemu? 6 grudnia o godzinie 11:00 dołącz do bezpłatnego webinara na którym poznasz:
Rejestracji na wydarzenie dokonasz na stronie: Akademia INTEX.
Chcesz poznać pełnie możliwości systemów HMI od SIEMENS? Poznaj naszą kompleksową ofertę szkoleń:
Czy wiesz, że w Gliwicach znajduje się największy port śródlądowy w Polsce? To właśnie stąd, z Portu Gliwickiego, statki ruszają Odrą w podróż aż do Bałtyku. A nasza siedziba? INTEX mieści się przy ul. Portowej, zaraz obok tego wyjątkowego miejsca!
Teraz wyobraź sobie, że po drugiej stronie czeka Baltic Hub – największy terminal przeładunkowy w Polsce, który potrafi przyjąć największe, ponad 400 metrowe kontenerowce świata.
A czy wiesz co jeszcze łączy Baltic Hub i INTEX? Długofalowa, solidna współpraca!
Od lat szkolimy inżynierów Baltic Hub, aby port działał na pełnych obrotach, rozwijał nowe technologie i był gotowy na wyzwania przyszłości. Dzięki naszym specjalistycznym szkoleniom pracownicy terminalu są doskonale przygotowani na każde wyzwanie, jakie niesie przemysł portowy.
Nasze szkolenia to również zajęcia praktyczne m.in. na ogromnych autonomicznych suwnicach sterujących operacjami przeładunku na terminalach, które codziennie obsługują gigantyczne kontenerowce!
W tym roku budowa nowego terminala T3 idzie pełną parą, a to nie koniec zmian. Rozbudowa, automatyzacja, wprowadzenie nowych technologii – to ambitne cele, które stawiają ten terminal w pierwszym szeregu europejskich centrów logistycznych. Jesteśmy dumni, że to właśnie INTEX został wybrany jako partner, który wspiera te zmiany od strony automatyzacji i szkoleń technicznych.
Jak podkreśla Michał Dąbrowski, Training Coordinator w Baltic Hub:
„Dzięki szkoleniom nasi automatycy są przygotowani na każde wyzwanie, a operacje w terminalu stają się coraz bardziej wydajne i zoptymalizowane. Dzięki wsparciu INTEX czujemy się pewni, że Baltic Hub może wprowadzać innowacje, które wyznaczają światowe standardy w naszej branży.”
Od Gliwic do Gdańska – połączyła nas woda i wspólna misja: rozwój polskich portów dzięki mocy Polskiej myśli inżynieryjnej! Razem z Baltic Hub stawiamy na technologię, rozwój i przyszłość!
Technologia APL pozwala na komunikację z urządzeniami obiektowymi typu przetwornik, przepływomierz, pozycjoner stosowanymi w automatyzacji procesów z wykorzystaniem zalet technologii Ethernet. Interfejs APL bazuje na jednej parze przewodów, zasila urządzenia przez sieć i może być stosowany w strefach zagrożonych wybuchem. Dzięki temu wprowadza nową jakość, która podnosi funkcjonalność urządzeń, ale też systemów automatyki procesowej na nowy niedostępny dotychczas poziom.
Wspólnie z naszymi Partnerami Endress+HauserPolska i Pepperl+Fuchs Polska w trakcie zaplanowanego na 18 października bezpłatnego webinara przybliżymy technologię APL, a*w*szczególności jej wykorzystanie w systemach PROFINET. Skupimy się nie tylko na aspektach technicznych, ale również na korzyściach płynących z zastosowania tego rozwiązania w oparciu produkty dostępne na rynku.
Więcej informacji na temat webinara dostępnych jest na dedykowanej stronie.
Stosujemy system zarządzania zgodnie z PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie projektowania i organizacji szkoleń z zakresu automatyki przemysłowej
Strona www.intex.com.pl, na której się znajdujesz korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.